Menu Content/Inhalt
Start
Klasy I i II otrzymują podręczniki z MEN

Podziękowania

2015_rece_dziekuje.gif
2015_reforma.jpg


Gazetka szkolna

Projekty unijne, w których braliśmy udział:


2015_fizyka_proj.png
"Zrozumieć fizykę i poznać przyrodę" - innowacyjne programy nauczania
Image

Image
"Odkrywać nieznane, tworzyć nowe - program rozwijania zainteresowań fizyką"

Image

"Obrastam w piórka. Rozwój kompetencji kluczowych tyskich gimnazjalistów"

Image
"Język obcy mniej obcy. Rozwój kompetencji językowych nauczycieli szkół i placówek oświatowych w Tychach"

Image
„SZKOŁA SZANS. Wsparcie rozwoju uczniów przez stworzenie możliwości poszerzenia horyzontów.”

Image
"Dyrektor szkoły Świadomym menadżerem wspieranym przez wykwalifikowaną kadrę administracyjną"

Statystyka

Ta strona używa plików cookie. Zapoznaj się z naszą Polityką plików Cookies

Image          Image       Image 
Egzaminy poprawkowe Drukuj
Wpisał: Administrator   
05.07.2016.
2016_egz_popr.pngSzanowni Uczniowie i Rodzice! Niżej przypominamy najważniejsze informacje o egzaminach poprawkowych, które zgodnie z art.44 m ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tekst jednolity: Dz. U z 2015, poz. 2156) odbędą się w ostatnim tygodniu wakacji. Każdy z uczniów zdających w sierpniu poprawkę do dnia 24 czerwca został poinformowany o jej terminie, terminie obowiązkowych sierpniowych konsultacji oraz otrzymał szczegółowe nacobezu do egzaminu. Gdyby jednak się zdarzyło się, że ktoś zgubił kartkę z wytycznymi do poprawki będą one dostępne w czasie trwania przerwy wakacyjnej w sekretariacie szkoły. Poniżej podajemy harmonogram egzaminów poprawkowych:

Harmonogram egzaminów poprawkowych:

Czytaj całość…
 
Wyniki egzaminów gimnazjalnych rok szkolny 2015/2016 Drukuj
Wpisał: Administrator   
05.07.2016.
2016_egzam_gimwy.pngPrzedstawiamy wyniki naszych absolwentów na egzaminie gimnazjalnym w roku szkolnym 2015/2016. Gratuluję uczniom klas III i nauczycielom.

2016_wynik_ez.png
Czytaj całość…
 
Wernisaż pani Reginy Lipeckiej Drukuj
Wpisał: p. J. Maturska   
05.07.2016.
imag2319.jpg

1 lipca w sali bankietowej Hotelu Tychy odbył się wernisaż naszej koleżanki - Reginy Lipeckiej. Dla wielu naszych uczniów i ich rodziców pani Lipecka jest "tylko" nauczycielką plastyki czy zajęć artystycznych. Nie zdają sobie sprawy, że na codzień obcują z artystką światowej sławy.

imag2317.jpg

Pani Lipecka urodziła się na Śląsku, w niewielkim miasteczku – w Mikołowie. Swoje dzieciństwo spędziła w Tychach i z tym miastem związała swoją przyszłość. Na studiowanie sztuki wybrała Kraków – co wydaje się oczywistością, gdyż to właśnie miasto kojarzy się z kuźnią talentów. Tyska artystka ćwiczyła swoje umiejętności pod czujnym okiem wielkich sław - prof. Włodzimierza Kunza, prof. Z. Grzywacza, prof. R. Łaciaka i prof. F. Bunscha. Pod koniec lat 90-tych wyjechała na staż do Brestu we Francji na Wydział Sztuki w Instytucie Techniki i Sztuki Bretanii Zachodniej. Ten wyjazd okazał się owocny nie tylko ze względu na dopracowywanie kunsztu malarstwa, ale pozwolił pani Lipeckiej odkryć w sobie zamiłowanie do poezji. W międzyczasie artystka za swoją twórczość była nagradzana:

1994 III nagroda "Grafika Roku 1994", Kraków
1995 Wyróżnienie "Konfrontacje Najmłodszych Artystów Krakowa", Myślenice
2003 Nagroda w konkursie "Praca roku 2002", Katowice

Została również poproszona o wykonanie witrażu "Chrzest Chrystusa" w kościele Św. Jana Chrzciciela w Tychach i "Drogi Krzyżowej" techniką sgraffito również w tym kościele. Wydała także swój tomik poezji.

Piątkowy wernisaż był doskonałym wydarzeniem, aby przekonać się o wielkim talencie nauczycielki Gimnazjum nr 4 a także okazją do niecodziennych spotkań. Podziwiać  prace przyszły nauczycielki naszej szkoły, panie: M. Musz, J. Maturska, D. Pasich, B. Rabenda, A. Zając; pani B. Witońska – współzałożycielka Stowarzyszenia Przyjaciół Gimnazjum nr 4 i wieloletnia prezes tej formacji, także emerytowana  nauczycielka naszej szkoły; uczennica Iza – finalistka tegorocznej edycji Miss Polski oraz rodzice naszych uczniów i absolwentów.

 

imag2318.jpg

 

 
Życzymy udanych wakacji!:) Drukuj
Wpisał: Administrator   
27.06.2016.
2016_wakacje.pngZakończył się rok szkolny 2015/2016 i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Nadszedł czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. Wszystkim uczniom i ich rodzicom, a także nauczycielom i pracownikom szkoły życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wróćmy w nowym roku szkolnym radośni, z zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Dziękuję Wszystkim za bardzo udany rok 2015/2016.

Mirosława Gawlik

Dyrektor szkoły

Poniżej podajemy link do listu Rzecznika Praw Dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016 - KLIKNIJ

 
Uroczyste pożegnanie klas III - fotorelacja Drukuj
Wpisał: Administrator   
26.06.2016.
imag2188.jpg
imag2220.jpg


imag2262.jpg

Galeria - KLIKNIJ
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 6 z 1121
designed by www.madeyourweb.com